Observatører



ABB, FA: Anne Birgitte Beyer og Freddy Andersen, Onsbjerg 
AG: Anne Greve, Langemark
AM, HS: Annette Mørk og Holger Sørensen, Haardmark Mark

ASJ: Anders Steen Jørgensen, København

AV: Annette Vieler, Tanderup
AVW: Agnete Vadstrup Warming, Rosenvej
AØ: Arne Østergård, Hårdmark
AØK: Asbjørn Øster Kristensen, Onsbjerg
BD: Benny Dröscher, Nordby
BG: Bjarne Guldborg, Vadstrup
BJ: Bodil Jensen, Fogedmarken
BK: Bjarne Kleis, Stavns
BM: Bodil Mørk, Tanderup
BN: Bent Nielsen, Langemark
BLN: Bent L. Nielsen, Sildeballe
BjM: Bjarne Manstrup, Strandskoven
BR: Bjørn Rasmussen, Nordby
BS: Bente Sørensen, Pillemark
BSN: Birgitte Skjold Nielsen, Amager
CB: Carsten Breengaard, Kanhave
CBr: Carsten Bruun, Sælvig
CEN: Carl Erik Nøhr, Filipsdal
CF: Christian Fabricius, Rosendal
CJ: Claus Jensen, Kolby Kås
CW: Conni Waldstrøm, Nordby
DMA: David Manstrup, Strandskoven
DPK: Dorthe Pors Knudsen, Hesselholm
EJH: Ebbe Juel Hansen, Ballen
EK: Erling Kaiser, Ørby
EP: Erik Poulsen, Nordby
ET: Ella Trærup, Toftebjerg
FA: Freddy Andersen, Onsbjerg Mark
FC: Frank Christensen, Alstrup
FR: Fritz Raae, Bisgaard Mark
GEL: Gerda og Erik Larsen, Torup
GK: Gregers Kristensen, Onsbjerg
HHA: Hans Harrestrup Andersen, Vesterløkker
HK: Henning Kjær, Nordby
HL: Helle Lundin, Mårup Østerstrand
HN: Hanne Navntoft, Ballen
HOK: Hans Ole Knapp, Onsbjerg
IEE: Inger og Erik Eriksen, Møllevejen, Nordby Bakker
IP: Ingolf Petersen,  Stavns
IN: Ingrid Nolde, Pillemark
IS: Ib Skou, Ørby
ISt: Iben Stellfeld, Ballen
JD: John Drejø, Pillemark
JFH: Jens Færch-Jenseb, Onsbjerg Vestermark, Holbæk
JG: Johannes Glenthøj, Nordby
JH: Jette Hansen, Østerby
JJ: Jens Jensen, Ballen
JK: Jens Kock, Brundby
JKJ: Jørgen Kleis Jørgensen, Stavns
JP: Jan Petersen, København
JPS: Jens Peter Stephansen, Kolby Kås
KCH: Kurt Christensen, Fredensborg
KDC: Klavs Dahl Christensen, Århus
KEF: Karl Erik Fast, Besser
KF: Kuno Foged, Kolby Kås
KH: Kiki Hansen, København
KLC: Kirsten La Cour, Sælvig
KM: Kurt Madsen, Filipsdal
KO: Kent Olsen, Århus
KP: Karen Poulsen, Nordby
KWP: Knud Winston Petersen, Tanderup
KS: Knud Steensborg, Sælvig
KTJ: Kasper Timmermann, Besser
KT: Kirsten Therkildsen, Tranebjerg
KVS: Kirsten Vadstrup Sørensen, Østerløkken
LB: Lene Brøndal, Hillerød
LC: Lars Clausen, Nørreskifte
LD: Lisbeth Ditlevsen, Nørreskifte
LE: Lene Ejby, Tranebjerg
LE: Lillan Ernby, Mårup
LoE: Lone Engelhardt, Tanderup
LH: Leif Hansen, Besser

LJ: Lars Johnsen, Nordby
LJV: Lisbeth og Jesper Vinzents, Herlev
LK: Lisbeth Klastrup, Langemark
LR: Leif Rasmussen, Bisgård Mark
LS: Lars Sørensen, Brattingsborg
LeB: Leif Brauer, Hesselholm
MAJ: Mogens Almgren-Jensen, Værløse
MFS: Majken Fosgerau Salomonsen, Tranebjerg
MWH: Mogens Wedel-Heinen, Østerløkken
NHR: Niels Henrik Roug, Tranebjerg
NM: Nis Møller, Tanderup
NS: Niels Schæffer, Kolby
OK: Ole Kæmpe, Ringebjerg
OKj: Ole Kjær, København
PB: Peter Boll, Østerby
PAN: Preben AAgaard Nielsen, Lyngby
Phillip S. Wedel-Heinen, Frederikssund

PJ: Palle Jensen, Østerby
PR: Pia Rørbech, Ørby
PØ: Poul Østergaard, Alstrup
PW: Pelle Werngreen, Århus
RJ: Roland Jacobsen, Nordby
SDy: Svend Dybkjær, Hesselholm
STE: Stig Englund, Hillerød
SH: Søren Hermansen, Kolby Kås
SJ: Solveig Jonasson, Roskilde
SKS: Steen K. Sørensen, Tranebjerg
SNN: Søren Nors Nielsen, Ballen
TF: Torben Fransen, Ballen
TH: Tove Hatting, Nordby
THO: Tomas Hoch, Toftebjerg
TRe: Tim Resbo, Strandskoven
TVH: Thorsten Villum Hansen, København
TWH: Tove Wedel-Heinen, Østerløkken
WH: Werner Herter, Langemark
WK: Willy Kjærulff, Havvejen